Vážení zákazníci, 27.-28.9. bude zavřeno jak v e-shopu tak na prodejně. Děkujeme za pochopení

Hrách dřeňový - Twinset 50g

 
 

Středně pozdní odrůda s větším zrnem a delším, tupým luskem. Díky dlouhému a rovnému lusku ( cca 9 cm ) je TWINSET ideální odrůdou pro ruční i kombajnovou sklizeň.

Dostupnost Dočasně nedostupné
16 Kč / ks
Kód produktu 410582
Značka Semo Smržice
Kategorie Hrách
 

Středně pozdní odrůda s větším zrnem a delším, tupým luskem.

Pisum sativum L. var. Medullare / Hrách siaty pravý

Popis:
Hrách zahradní je nenáročný na půdu, nejlépe se mu daří v lehkých hlinitých půdách. Výsev hrachu provádíme brzy na jaře, nejlépe v druhé polovině března až začátkem dubna. Vyséváme na připravený pozemek do řádků vzdálených 15 - 30 cm, po jednotlivých zrnech 4 -6 cm od sebe. Sklizeň zeleného hrášku probíhá zhruba od poloviny června až do poloviny července podle ranosti vysetých odrůd. Abychom dosáhli prodloužení sklizně, je vhodné vysévat několik odrůd s odlišnou vegetační dobou. Máme-li k dispozici pouze jednu odrůdu, můžeme použít postupného výsevu v termínech přibližně po 1- 2 týdnech.

HTS: 115 - 270 g
Výsev: březen - duben
Sklizeň: červen - červenec


Odrůda: TWINSET
Středně pozdní odrůda s větším zrnem a delším, tupým luskem. Díky dlouhému a rovnému lusku ( cca 9 cm ) je TWINSET ideální odrůdou pro ruční i kombajnovou sklizeň. Je rezistentní k padlí i k fusáriovému vadnutí a dosahuje špičkových výnosů. TWINSET je první odrůdou v sortimentu SEMO rezistentní k viru PSbMV (Pea Seed-borne Mosaic Virus).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: