Vážení zákazníci, otevírací dobu budeme zveřejňovat dle aktuálních legislativních a kapacitních změn na webových stránkách v záložce PRODEJNA. Krátkodobé opatření: prodej je upraven na pultový. Obsluhujeme u vstupu, na prodejnu nepouštíme. Doporučujeme učinit objednávku v e-shopu. Snažíme se tak chránit Vás i nás. Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví a dobrou náladu v těchto nelehkých dnech. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na info@zahradnidum.cz DOČASNĚ JSME NUCENI S OHLEDEM NA OPATŘENÍ DOPRAVCŮ ZRUŠIT DOBÍRKOVÉ PLATBY. Děkujeme za pochopení

Stimulátor profi pro výsev a množení 200ml

 
 

Stimulátor profi pro výsev a množení je pomocný rostlinný přípravek pro klíčení osiv a růst mladých rostlin s obsahem humátu.

Dostupnost Doprodej (omezené množství) (1 ks)
Můžeme doručit do
14.4.2020
Měrná cena 45 Kč / 100 ml
89 Kč / ks    
Kód produktu 190011
Značka Forestina
Kategorie STIMULÁTORY A LIGNOHUMÁT
 

Popis a použití:
Stimulátor profi pro výsev a množení je pomocný rostlinný přípravek pro klíčení osiv a růst mladých rostlin s obsahem humátu, auxinu (stimulátor růstu) a kyseliny giberelové. Tyto složky mají pozitivní vliv na růst buněk rostlin, jejich dělení, odnožování atd. Výsledkem je lepší klíčivost semen, příznivější vývoj, větší kořenový systém apod. Stimulátor se pak následně může úspěšně používat i u sazeniček mladších rostlin.

Dávkování
Ředíme s vodou v poměru 1:100 (1 díl stimulátoru na 100 dílů vody).

Hmotnost 0.28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: