NOVINKY! HNOJIVO S ČEDIČOVOU MOUČKOU, ŽÍŽALÍ ČAJ, SEDLÁKOVA ROZKVETLÁ LOUKA, PLANTÍK CALVIT A FERRAVIT, NATURA proti padlí :-)

DÁRKOVÝ POUKAZ

Vážení zákazníci,

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM DÁRKU PRO VAŠE BLÍZKÉ?  Máte doma vášnivého zahrádkáře? Využijte našich dárkových poukazů. Z našeho sortimentu si vybere každý zahradník: široká nabídka osiv, hnojiv, chemie, květináčů, truhlíků, doplňkového zahradnického sortimentu aj.

Dárkový poukaz je možné uplatnit v e-shopu www.zahradnidum.cz., nebo kamenné prodejně Zbraslav.

Po objednání vám zašleme na e-mailovou adresu podklady k platbě a následně poštou poukaz, kterým se při nákupu v kamenné prodejně prokážete. Pro uplatnění dárkového poukazu v e-shopu, vyplňte kód (uvedený na poukazu) do příslušné kolonky v košíku. Hodnota poukazu se Vám automaticky odečte. Doba platnosti kupónu je 1 rok od objednávky. Pokud potřebujete poukaz na poslední chvíli, je možné domluvit zaslání poukazu e-mailem (info@zahradnidum.cz), ihned od připsání hodnoty poukazu na náš účet. Před Vánoci posíláme vánoční variantu poukazu.

Chcete jen drobný dárek, který potěší? Vyberte si z oddělení dárkové zboží: esenciální oleje, svíčky, dárkové sady nebo zahradnický sortiment pro děti. :-)

Přejeme příjemný nákup.

 

Nejprodávanější

500
200015002000

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem