Vážení zákazníci, výdejní místo e-shopu je nově na adrese Matjuchinova 717, Praha 5 - Zbraslav - ZAHRADNICTVÍ U VODIČKŮ. Původní adresa Žabovřeská 154 je zrušena.

Vermaktiv Stimul trávníky - 35 ml

 
 

Rostlinný biostimulant zvyšující odolnost a kvalitu travních ploch.

Dostupnost Obvykle do 3 dnů
Můžeme doručit do
7.6.2023
Běžná cena 185 Kč
Ušetříte 26 Kč (–14 %)
159 Kč / ks    
Kód produktu 170124
Kategorie TEKUTÁ
 

Rostlinný biostimulant zvyšující odolnost a kvalitu travních ploch.

Koncentrát vystačí k přípravě až 7 litrů postřiku a ošetří až 280 m2 plochy.

POPIS:

Vhodný pro veškeré sportovní a okrasné trávníky. Zkvalitňuje všechny typy trávníků. Zajistí velmi rychle po aplikaci zmnožení kořenového systému, což přímo ovlivňuje hustotu a barevnou intenzitu travního koberce, zároveň přírodní cestou obohacuje humusovou vrstvu půdy. Zásadně zvyšuje odolnost a schopnost regenerace travní plochy po mechanickém poškození nebo škodách způsobených povětrnostními vlivy (sucho či mráz), chorobami nebo škůdci.

APLIKACE Koncentrát se ředí vodou a aplikuje postřikem podle příbalového letáku. Postřik se nanáší na list běžnými ručními nebo zádovými postřikovači. Ošetření rostlin doporučujeme provádět mimo dobu přímého slunečního záření. Zředěný roztok lze použít i jako zálivku. ŘEDĚNÍ, DOBA APLIKACE 1:200 od počátku vegetačního období, 1x měsíčně.

POZNÁMKA Tento výrobek je možné použít v ekologickém zemědělství dle Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 a nařízení Komise (ES) č. 889/2008 o ekologické produkci a označování ekologických produktů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: