NOVINKY! HNOJIVO S ČEDIČOVOU MOUČKOU, ŽÍŽALÍ ČAJ, SEDLÁKOVA ROZKVETLÁ LOUKA, PLANTÍK CALVIT A FERRAVIT, NATURA proti padlí :-)

Biomin na Růže a Trvalky - 1kg

 
 

Biomin na růže a trvalky je vydatné, ekologicky příznivé organicko-minerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina.

Dostupnost Obvykle do 3 dnů
Můžeme doručit do
19.7.2024
115 Kč / ks    
Kód produktu 140105
Značka Forestina
Kategorie PEVNÁ
 

složení: N 9 %, P 4 %, K 8 %, Mg 3 %

Popis:
Biomin na růže a trvalky je vydatné, ekologicky příznivé organicko-minerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina. Tato přírodní surovina je zvláště ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů uvolňuje postupně, takže je rostlinami maximálně využit po delší vegetační obobí. V optimálním poměru jsou v tomto hnojivu zastoupeny i ostatní zdroje živin, nezbyté k harmonickému vývoji, růstu a bohatého kvetetení růží a trvalek.

Použití:
Hnojení Biominem na růže a trvalky se provádí na začátku vegetace ( konec března - duben ), kdy se rovnoměrně na plochu rozhodí a poté zapraví do půdy.

Dávkování:

 • Růže: 40 - 60 g na m2 ( 0,4 - 0,6 kg / 10 m2 ).
 • Trvalky: 30 - 50 g na m2 ( 0,3 - 0,5 kg / 10 m2 ).

Při ponechání hnojiva na povrchu substrátu dochází rovněž k pozvolnému uvolňování živin, ale s menším efektem využití všech kvalitativních vlastností, které hnojivo BIOMIN na růže a trvalky nabízí. Při aplikaci přímo k rostlině ( okolo rostliny ) použijeme jako odměrku např. starou polévkovou lžíci. Optimální výživová dávka pro růže je zhruba polovina polévkové lžícek k jedné rostlině a při aplikaci k trvalkám asi čtvrtina polévkové lžíce k jedné rostlině. Hnojení lze během vegetace ( cca červenec ) opakovat.

Podobné produkty

 • Floria OM na Růže - 2,5kg 255
  Floria OM na Růže - 2,5kg
  Obvykle do 3 dnů Značka: Floria

  Organo-minerální hnojivo na růže působí rychle a dlouhodobě, zajistí rostlině dostatek živin, vyšší tvorbu květů a prodlužuje kvetení. Obsahuje vysoký obsah fosforu, který podporuje bohatost a vybarvení květů růží a přírodní hnojivo guáno.

  225 Kč
 • SilvaTabs na Růže - 25ks 140409
  SilvaTabs na Růže - 25ks
  Obvykle do 3 dnů (1 ks) Značka: Silva Tabs

  Živiny se uvolňují z tablet do půdy po dobu 9 měsíců.

  Původně: 99 Kč
  Ušetříte: 10 Kč (–10 %)

  89 Kč
 • 55703 substral osmocote na ruze 300g 140255
  Substral Osmocote na Růže - 300g
  Obvykle do 3 dnů Značka: Substral

  Substral Osmocote je hnojivo s postupným uvolňováním živin, které po jediné aplikaci zajistí růžím každodenní výživu po dobu až 6-ti měsíců.

  119 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: