NOVINKY! HNOJIVO S ČEDIČOVOU MOUČKOU, ŽÍŽALÍ ČAJ, SEDLÁKOVA ROZKVETLÁ LOUKA, PLANTÍK CALVIT A FERRAVIT, NATURA proti padlí :-)

Paprika zeleninová sladká - Julus 15s - LIBERA

 
 
Raná odrůda sladkých „kozích rohů“ určená pro milovníky tmavě zelených plodů. V konzumní zralosti tmavě zelená barva přechází do červena v botanické zralosti.
 
Dostupnost Obvykle do 3 dnů
Můžeme doručit do
28.6.2024
34 Kč / ks    
Kód produktu 900172
Značka Libera
Kategorie Papriky
 

Raná odrůda sladkých „kozích rohů“ určená pro milovníky tmavě zelených plodů.


Capsicum annuum L. / Paprika ročná

Popis:
Paprika zeleninová - Julus – raná odrůda sladkých „kozích rohů“ určená pro milovníky tmavě zelených plodů. V konzumní zralosti tmavě zelená barva přechází do červena v botanické zralosti. Plody dlouze trojúhelníkového tvaru (šířka 6-7 cm, délka 20-25 cm, síla stěny 4-6 mm) dozrávají postupně až do prvních mrazů. Pro svou sladkou chuť a zajímavý „rohovitý“ tvar se velmi dobře hodí k použití ve studené kuchyni či ke konzervování (vydlabané plody naplníme krouhaným zelím a celé zavařujeme do sladkokyselého nálevu). Rostliny dorůstají do výšky cca 160-200 cm pro množství plodů vyžadují oporu (nejlépe postupné vyvazování do „paprikového plotu“. Osivo není mořeno.

Papriky vyséváme od poloviny února do 10.března. \\Kozí roh sladký, barva: zelená a červená, délka plodu: 18-25 cm, šířka plodu: 5-7cm, síla stěny: 4-6 mm. Papriky vyséváme od poloviny února do 10.března.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: