NOVINKY! HNOJIVO S ČEDIČOVOU MOUČKOU, ŽÍŽALÍ ČAJ, SEDLÁKOVA ROZKVETLÁ LOUKA, PLANTÍK CALVIT A FERRAVIT, NATURA proti padlí :-)

Prev Gard - 30 ml

 
Novinka Efekt lupa
 

Prev Gard - Insekticid, fungicid a akaricid na bázi směsi přírodního, za studena lisovaného pomerančového oleje.

Dostupnost Obvykle do 3 dnů
Můžeme doručit do
28.6.2024
229 Kč / ks    
Kód produktu 160182
Značka Biocont Laboratory
Kategorie Proti savým a žravým
 

Prev Gard je biologický přípravek proti škůdcům a chorobám účinný na celou řadu škůdců.

Popis:

Prev Gard - Insekticid, fungicid a akaricid na bázi směsi přírodního, za studena lisovaného pomerančového oleje. Kontaktní přípravek s fyzikálním mechanismem účinku (vysušení kutikuly hmyzu s měkkým tělem – např. molice, třásněnky) – i buněčných stěn houbových chorob. Bez reziduí. Bez vzniku rezistence. Není třeba míchat se smáčedlem. Vedlejším pozitivním efektem oleje je i optické rozjasnění listů a květů rostlin


Působení přípravku:

Prev Gard Biologický přípravek proti škůdcům a chorobám účinný na celou řadu škůdců, použití v zahradě – zelenina, ovoce, okrasné rostliny, v interiéru i ve skleníku. Výhodou je okamžitý účinek, bez ochranné lhůty, aplikace je možná až do sklizně. Působí na molice, mšice, červce, puklice, svilušky, smutnice, třásněnky aj. Působí proti padlí, plísni, některým houbových chorobám a rzím na růžích. Nízká koncentrace od 0,3% do max 0,6%.

Lze použít v ekologickém zemědělství

Použití:

Kontaktní postřik přímo na škůdce, pomerančový olej není systemický - Pomerančový olej rozpouští ochranou voskovou vrstvu - Dobrá účinnost na dospělce i mladší vývojová stádia - Knock-down efekt Hmyz & roztoči (molice, třásněnky, …) Dojde k vysušení voskového exoskeletu a ztrátě tělní tekutiny Houbové choroby (padlí,plísně, …) Dojde k vysušení. Prev Gard smáčí ochranné vrstvy mycelia, sporangií a spor a vysušuje i poškozené buňky rostlin.

 Dávkování:

Balení 30 ml je na 5 -10l vody

 #mšice, molice, červci, padlí, svilušky, plísně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: