Vážení zákazníci, naskladňujeme cibuloviny pro jarní výsadbu - begónie, mečíky,... Prodej sazečky je již v plném proudu. Neotálejte s nákupem :-)

Klíčky SMĚS ČÍNSKÁ 40g

 
Novinka Efekt lupa
 

Čínská směs semen na klíčky je složena z druhů, které tvoří součást řady jídel asijské kuchyně. Směs obsahuje druhy, které jsou neocenitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, snižují hladinu špatného cholesterolu a obsahují velké množství antioxidantů, které brání tvorbě rakoviny a srdečních onemocnění.

Dostupnost Obvykle do 3 dnů
Můžeme doručit do
7.2.2023
32 Kč / ks    
Kód produktu 8817TF
Kategorie Klíčky
 

Čínská směs semen na klíčky je složena z druhů, které tvoří součást řady jídel asijské kuchyně. Směs obsahuje druhy, které jsou neocenitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin, snižují hladinu špatného cholesterolu a obsahují velké množství antioxidantů, které brání tvorbě rakoviny a srdečních onemocnění. Klíčky skvěle chutnají lehce osmahnuté na malém množství oleje, výborná příloha k jidlům z rýže. Příprava klíčků: Klíčení je velmi jednoduché, zejména pokud použijete nádobu na klíčení Toraf. Při postupu podle návodu jsou klíčky připravené pro použití za 4-7 dnů. Nádoba na klíčení umožňuje současné klíčení 3 druhů semen na klíčky.
Složení směsi: Lens culinaris (čočka jedlá) 15%, Pisum sativum (hrách setý) 15% Cicer arietinum (cizrna beraní) 15%, Glycine clandestina (sója) - 15%, Vigna radiata (fazole Mung) 20%, Vigna angularis (fazole Adzuki) 20%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: